Únor 2012

Zrcadlo

29. února 2012 v 15:32 | KonvalinkaB
Zrcadlo nejpravděmluvnější kamarád ...Sice neumí mluvit ale řekne vždy pravdu.
Vždy ti ukáže jak doopravdy vypadáš, ty se do něj zadíváš a řekneš buď: Vypadám jak strašák!!Takhle nemůžu nikam jít...To ti kamarádka nedokáže říct.Nebo odpovíš: Dnes mi to docela sluší..To ti řekne skoro každý ale potom tě za zády pomlouvají.Takže je to takové no...

Nová akce na howrse!!

27. února 2012 v 18:33 | KonvalinkaB |  Howrse
Pozor!Předčasně vám oznamuji novou akci na howrse! Jsou to květinové lektvary!A zízkává se v nich další divoký kůň je to tento kůň http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=23252055 tak se těště!Vaše barunka0505 (KonvalinkaB)

Chatík pro všechny :) prosím mrkněte a pište

25. února 2012 v 16:12 | KonvalinkaB
Ahoj tady sem si pro vás připravila malí chat který můžete využívat bez hesla http://blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=272331 prosím jděte na chatík a pište nemusíte tam dát svoje jméno po pravdě ani pohlaví takže jako..Díky těm kteří tam půjdou
A tady máte klíč do chatu:
Nokoty

novinky-Western na howrse

25. února 2012 v 11:26 | konvalinkaB |  Howrse
Na howrse jsou další novinky!Je to ta nejsuprovější novinka.Wester na české verzy howrse!Tké tu máme nové plemena koní!A ty jsou zde:
Španělský Mustang.Je jeden z DIVOKÝCH KONÍ.
Nokota.Jedno plemeno KONĚ.
Mustang.Není uplně noví.Je noví pouze na české verzy.Na celostátním ho měli už skoro od začátku.
Na howrse jsou i nové soutěže jako Barrel racing který už byl na celostátním stejně jako mustang a potom uplně nové soutěže: Cutting,Trail,Reining a Western pleasure.Také tam sou novinky ale ty tu vypisovat nebudu.Jenom je špatná novinka že se diamanty nedají vyměňovat.A ta dobrá že se dá výhodněji získat růstoví bod nebo equus.Užijte si novinek!

ஐGold Nokotaஐ

21. února 2012 v 15:15 | KonvalinkaB |  Howrse
Moje zaměření je na kvalitním chovu notot.Hledám k tomu nějakého partnera.Není to club.Snažíme se odchavávat co nejkvalitnější nokoty z české verze howrse.Hledám partnera do chovu.Můj názor na jméno je ஐGold Nokotaஐ.Je to nejlepší název co mě napadl a myslím že se líbí.Hledám pouze jednoho partnera.S mladými nokotami uděláme hříběcí hry a vytrénujeme..Další postup mého a i někoho chovu bude tady na blogu.Zdravím vás partnerka partnera zaměření ஐGold Nokotaஐ

Co nás ve škole nenaučili......

20. února 2012 v 13:25 | KonvalinkaB

Co nás ve škole nenaučili

Nenaučili nás mít někoho rád,milovat...To se nedá naučit ani v té nejlepší škole pod sluncem.
Nikdy nás nenaučili co to vlastně je mateřská láska, to nás naučí/naučil jen život.

Pro pozorné čtenáře díl.1.

17. února 2012 v 14:11 | KonvalinkaB
1.Co byla Straciatella za zvíře?
a)pták
b)kočka
c)slon

2.Co hledala zvířátka?
a) sáňky
b) vodu
c)jablko

3.Jak se jmenovala zvířátka na poly?
a)Tamsa a Richid
b)Třpytka a Strakáček
c)Vločka a Blesk

TAJENKA:
zvířátko které potkala Blanka:
-ov_ly
Flíček je zvíře:
-es
povaha Blanky:
kama_ád-k_
Tajenka je zkratka ___________________________________
Tajenku vyřešíš tak že tajemné písmenko které je pomlča doplníš,čárky jsou písmenka ale bez tajenky.
Odpovídejjako např.1.c atd.tejenku napiš také ale jen tu tajenku.Prosím pište..

Moje přání k Valentýnu

14. února 2012 v 17:25 | KonvalinkaB
photo edited for free at www.pizap.com

Kódíky č.1

14. února 2012 v 17:03 | KonvalinkaB
Tady máme pár kodíků na koně ve světě bellasara
Bukefalos - ZDWWPFTCKJ
Honey-fdzn2x9znp
Skipper-fdzmx9xj5s
Diana - NJ5XNG7HHW
Halloween-FDH5R59C5Z
Doufám že se vám budou líbit a budou se vám i hodit Usmívající se.Jdou zadat kolikrát chcete,nemusíte se bát.
Brzy přijdou i další nezadané kódy které dou zadat jen jednou takže se těšte a buďte připraveni vaše KonvalinkaB

1.díl pohádek pet shop: Fialčino stracené jablíčko

12. února 2012 v 10:34 | KonvalinkaB
Ahoj Fialko,co tu děláš? řekla fenka Bára.Hledám moje jablíčko,řekla Fialka.Tak já ti ho pomůžu najít,řekla Bára.A tak hledali až Fialka řekla: Lepší bude když se rozdělíme.Barčo,ty běž hledat k ohradě a já půjdu k louce u potoka.A tak Bára šla k ohradě kde se pásla Tamsa.Co tu děláš? zeptala se malá kobylka. Já tu hledám Fialčino jablíčko,odpověděla Bára.Nechtěla bys mi pomoct? Mohla bych stejně už se v ohradě nudím, řekla Tamsa.Jdu se podívat do stodoly, odpověděla Tamsa a v tu chvíly byla pryč.Mezi tím prohlásila Fialka, že tam jablíčko není a když odcházela potkala tu kamarádskou ještěrku Blanku.Ahoj,Fialko,vyrazila ze sebe Blanka.Kam odcházíš? Pojď půjdeme si hrát! Já nemám čas,hledám jablíčko,odbyla ji Fialka. Tak já ti pomohu,řekla Blanka.Podívám se kolem řeky,ty se můžeš jít mrknout k plotu který vede k pralesu,řekla Blanka a odešla.Tak Fialka šla a potkala Lilly, tu neposedou koalu.A Fialka se jí hned vyptávala jestly neviděla její jablíčko.Ale Lilly odpověděla že ho neviděla,a hned se přidala k Fialce do pralesu.Zatím Tamsa ve stodole potkala Flíčka toho puntikatého dobráka,který se ji ptal co dělá ve stodole a Tamsa mu řekla všechno o Fialčině jablíčku. Flíčka napadlo že by se mohl zeptat Straciatelly, a udělal to.Straciatella seběhla z půdy a oznámila tatínkovi (Flíček) že tam nikdo nechodí takže tam jablko nebude.Můžete se zeptat Třpytky,ta ví všechno.Tak se tamsa i s Flíčkem šli zeptat Třpytky která bydlela na poli asi 2 km daleko.Zatím už byla Blanka u lesíčka a potkala tu milou kunu Lovely a ta se jí hned ptala co dělá tak daleko a Blanka jí řekla že hledá jablko.Tak se pojď zeptat Třpytky,ta ví skoro všechno,bydlí za lesem.Tak se šli zeptat Třpytky na informaci o jablíčku.U prostřed lesíka podkali Hnědáčka ale ten se jich na nic neptal protože viděl že se něco děje a šel s nimi.Fialka usoudila že tam jablko nebude a spolu s Lilly se šla zeptat na pole.Asi o hodinu později se všechna zvířátka sešla u Třpytky která jim řekla že jablko snědl Strakáček,ten nenasytný morčák.O pět minut později našli Strakáčka a Fialka mu vynadala. Strakáček Fialce našel jiné jablíčko a všichni šli s radostí domů.
Konec pohádky!
Ještě se podívejte na další článek pro pozorné čtenáře!
A nekopírovat!Vlastní tvorba!

Tma jako v pytli

9. února 2012 v 17:22 | KonvalinkaB
No,kdo by se asi tmi nebál? Ani nevíte kde jste Smějící se.Většinou je nejvíce tma když je bouřka protože by mohly vypadnout pojistky nebo by mohl vypadnout drátek.A je to také hlavně v zimě.Alespoň že už bude jaro takže se nemusíme tmi bát Smějící se.Pokud někdo neví jak taková tma vypadá tak vypadá takto: Ale myslím že to všichni vědí Smějící se.Nevím co k tomu víc dodat.

Varování!!Neměly by se koukat malé děti!

2. února 2012 v 15:58 | KonvalinkaB
Tak myslím že to video mluví samo o sobě Plačící.Děti nekoukejte se je to hrůza!

Soutěž je tu!

1. února 2012 v 16:28 | KonvalinkaB |  Howrse
Je tu slíbený kvíz!Ceny budou podle účasti lidí.Pište do zpráv na howrse (jmenuji se tam barunka0505),odpovídejte nejdéle do 13.2.2012!S odpověďmi na toto:
Co je na howrse za akci?
Jaké bonusy přidává krev medusy?
Od kolika odsloužených dnů můžeš do přímích prodejů?
Co je Ow za zvíře?
Kolik equus stojí sedlo MK?
Můžeš v Jc pěstovat okurky?
Doufám že někdo napíše.Pěkný den