Duben 2012

Další 3 vtipy do zbírky

29. dubna 2012 v 18:30 | KonvalinkaB |  Něco pro zasmání
Leží chlap na kolejích s useknutýma nohama a říká si: Konečně si můžu kousat nehty i na nohou!

Ale já nebyl zas tak ořlalí! Ne? Přišel si z hospody, a začal si křičet na auto: Optime, já vím že si to ty! Pak si objal bezdomovce a radostně si volal: Brumbále, ty žiješ! Pak sis zalezl do krbu, házel na sebe prach a volal: Příčná ulice! Potom si šel vypouštět bazén s tím že hledáš Nema!

Paní učitelka se ptá dětí jakého mají doma domácího mazlíčka, od Aničky slyší že mají doma psa, Honzík králíka a Tereza kočku. Nakonec dojde i na Pepíčka. Pepíček odpoví: Kuře v lednici!

Naše 1. natáčení-Call of Duty 2- Multiplayer

28. dubna 2012 v 14:37 | KonvalinkaB |  Účet na youtube
Tady jsme se pokoušeli natáčet videjko které je na youtube. Hrál můj brácha a natáčela sem já. Je to 1. téma témat z celého světa. Není to nic moc, ale alespoň něco.

Je to hrůza...

28. dubna 2012 v 10:32 | KonvalinkaB
Pro mě je tenhle počítač ten nejhorší! Nejdou mi na něj žádný hry, já se z toho zblázním. Tolik bych je chtěla, už nemá cenu si tu hru stáhnout akorát mám radost a pak to nejde! Asi končím s blogem!

Králíčí parkur aneb králíčí hop

26. dubna 2012 v 15:18 | KonvalinkaB

Králíčí parkur aneb Králíčí hop

Myslím že nikdo z vás neuvěří těmto videúm, v kterých králíci (obzvlášť zakslíci) překonávají skok na dálku až 150 cm! Je to opravdu neuvěřitelné! A na výšku až 120 cm! Určitě se na tyto videa podívejte, za půl roku tam bude i moje Rozárka, na tento králičí parkur ji budu trénovat.
1. video-Toto je jeden velmi učenliví králíček
2.video-Takhle nějak vypadá králičí hop
Tak toto jsou králičí hopíčky

Simon's Cat

23. dubna 2012 v 17:18 | KonvalinkaB |  Něco pro zasmání

Několik dílů Simon's Cat


Minulost

23. dubna 2012 v 17:05 | KonvalinkaB

Minulost

V minulosti je spostu zajímavích věcí, dobrý ale i špatných. Moje minulost, no.... Není nic moc zajímavá, teda podle mě. Myslím že jsem žila, a stále žiju život normálního dítěte. Ve vaší minulosti je tolik vzpomínek, na které pamatují třeba jen vaši roditě, protože vy jste byli jen nemluvňata. Určitě si nepamatujete jak jste se narodili, nebo jak jste slavili svůj 1. svátek. Nicméně, stalo se to. Minulost již nelze vzít zpět, proto buďte opatrní co děláte, říkáte... Když se pohádáte s kamarádem tak moc, že mu začnete až sprostě nadávat, myslím že si to bude navždy pamatovat...

Toulaví koně- úprava

22. dubna 2012 v 9:48 | KonvalinkaB |  Howrse
Parodn, chybí mi tam Athena a Poseidon. Snad nevadí. Doufám že se vám obrázek bude líbit, dělala sem ho já.
photo edited for free at www.pizap.com
photo edited for free at www.pizap.com
photo edited for free at www.pizap.com
Stále se ještě k někomu toulají, nebo už jdou zpátky?

Moje Rozárka- když mi ji přivezli-21.dubna.

21. dubna 2012 v 12:54 | KonvalinkaB
Tady je Rozárka v den kdy mi ji přivezli: 21.dubna 2012.
Tak tohle je mojje milovaná Rozárka

Moje malinká maličkost

11. dubna 2012 v 19:56 | KonvalinkaB |  Deníček
Ahoj, jmenuju se Bára, teď momentálně je mi 10 let. Miluji zvířátka, zejména koně a králíčky ( samozžejmě všechno podobné jim jako poník..). Doma žádné nemám ale do 10 dnů nejpozději budu mít králíčka. Dám sem i jeho fotky a video jak sem si ho vybírala a přivážela domů. S mají kamarádkou jejíž jméno nemám sdělovat ale začíná na B, točíme takoví pořad. Brzy tu bude rubrika právě pro ten pořad kde budou všechny díly, o zvířatech, přírodě a hlavně dobrodružství. Určitě tam budou nějaká videa z her jako star stable 1,2,3,4 nebo call of duty. Ano, tento blog je sice holčičí ale mě ta hra prostě baví. Bydlím v KráloveHradeckém kraji v paneláku. Hraju různé Pc hry jako je třeba hřebčín u bílého potoka. chodím do školy tam kam chodím. Moc bych se chtěla přestěhovat ale nemáme peníze... Mám staršího bráchu kterýmu je 26 let ( o 16 let), bratránka kterému je 34 let a má dceru.... No, jsem z trochu starší rodiny... Moje zájmi: Jízda na koni, geocasing, výpravy za dobrodružstvím.. Taky když to jde ve stáji, znáte to, sem milovnice koní..

Velikonoce

11. dubna 2012 v 18:23 | KonvalinkaB
Velikonoce jsou krásným svátkem ale jen pro kluky. Sice nechápu proč holky nemají chodit koledovat.. Tady sem vám udělala tento obrázek:
photo edited for free at www.pizap.com Já sme hoka, ale také chodím koledovat. Velikonoce jsou moc super, a to co si vykoleduju, to mi vydrří tak na měsícSmějící se. Oslavujte Velikonoce v míru... Velikonoce se letos slavili v pondělí (škola nebyla!) což bylo 9.4. myslím že skoro všichni kluci razí s pomlázkou na holky, právě proto to pro holky není moc dobrý svátek..

Pro lidi z clubu Winx

8. dubna 2012 v 10:32 | KonvalinkaB |  Winx club
Takže, hledáme ještě jednoho člena do clubu WINX, pokud máte nějakou kamarádku která má Winx ráda, prosím napište ji, abychom tu měli více členů, protože zahájíme malí test holek z clubu. Máte-li howrse, dostanete nějakou odměnu, možná až se narodí tak i hříbě do Grand Prix (100-160 vz. dovedností víc ne). Ale byla by to klisnička. Tak řekněte kamarádkám, vaše KonvalinkaB.

Krásní králíčci

7. dubna 2012 v 14:00 | KonvalinkaB
Určitě jste někdy vyděli králíka že? Jsou krásní, roztomilí, a chlupatý.. Každý 5. by chtěl mít doma králíka. Králíček potřebuje lásku, jako všechny tvorové. Králík není tak náročný jako třeba pejsek, potřebuje jenom pěknou klec, 1x za 1-3 dny vyčistit klec, k jídlu má rád např. seno, mrkev, a pokud je jaro nebo léto, tak suchou trávu nebo listy od pampelišky atd., ale POZOR: Tráva musí být suchá, ne mokrá, králíček se po ní nadýmá a nafukuje, což pro něj není dobré, také potřebuje 2-3x za den dostat seno, aby neměl hlad. Celý den musí mít vodu, aby neměl žízeň. Pokud bydlíte v panelovém domě či v bytovce, je dobré si pořídit vodítko jako pro pejska, ale toto vodítko je o hodně menší. Ale neříkám že ho musíte mít, je to jenom aby se králíček proběhl, aby nebyl pořád v bytě. Máte-li zahradu, můžete mu obrátit klec, nebo postavit malou ohrádku, kde by se mohl pást. Je mnoho drůhů králíků, jako je třeba beránek, beránek se jim říká proto, protože mají dlouhou hebkou srst. Také je králík angorský který je žotečný svou srstí tak, že se z jeho srsti dělá "králičí vlna". Potom je králík domácí, kterého určitě všichni známe. Králíků je i více drůhů, ale tyto mě zrovna napadli. Mějte králíčky rádi, jako mají oni vás...
Poznali jste?
beránek králík domácí angorský králík

Howrse má 1. výročí! Oslavujte s námi 1 rok howrse!

5. dubna 2012 v 9:14 | KonvalinkaB |  Howrse

Slavíme narozeniny!!! - 5. duben 2012

České Howrse slaví 1 rok existence!
Je to neuvěřitelné, jak ten čas rychle plyne...

Na českém Howrse se již opravdu potkáváme po jeden celý rok! A to je pořádný důvod k oslavě!!!

Máme pro Vás spoustu překvapení, na která se můžete těšit. Doporučujeme Vám sledovat fórum Události, kde budou probíhat různé akce, budete moci posílat blahopřání a slavit s námi! Pokud budete hodně rychlí, budete moci získat i semena pasů...

Takže sledujte fórum Události, kde se dozvíte vše potřebné.
Děkujeme Vám za dosavadní podporu a přízeň a těšíme se na další léta strávená spolu.
Skvělé že? Je to úžasné! Dnes sem chytila chronův časovač, díky našim skvělím narozeninám. Oslavujte s námi 1. narozeniny howrse, a taé našeho českého OWA! Je to doopravdy neuvěřitelné. Připravili pro nás speciální UFA, které mají tvar hvězdiček. Určitě chytněte! Je to dobrý.. Čekají na vás věci z černého trhu, kamarádka chytila dokonce NYKTIN balíček, čekají na vás i růst. body, je jich tam i 20, také equus chytla sem 10 000.. A mnoho dalších věcí!!
Je to velmi speciální UFO. Dokonce se hodně roděj jednorožci, takže připouštějte kobylky.Vtipy č.1

4. dubna 2012 v 14:40 | KonvalinkaB |  Něco pro zasmání

Blondýnka v muzeu

Blondýnka je v muzeu a rozbije vázu. Přijde za ní rozzuřený hlídač a říká: Ženská jedna, ta váza byla z 5. století!! Blondýna si jen oddechne: Uff, já už myslela že byla nová..

Na koupališti

Říká malá Ládínek tatínkovi na koupališti:
,, Tati, já už nechci do bazénu."
,,Proč?"
,,Já už nemám žízeň."