Srpen 2012

Můj nový blog

28. srpna 2012 v 16:14 | KonvalinkaB |  Deníček
Takže, mám nový blog. Na tento budu stále chodit, jako vždy! Je to něco jako howrse, na registraci (bez hesla). Je to s koňmi a poníky, ale ti se rodí z vajec. Je to taková slátanina co mě napadla. Jmenuje se magic-horse-club.blog.cz. Navštivte ho prosím, a pokud budete chtít, zaregistrujte se. Můžete si kupovat koně, poníky, pegase a jednorožce, věci obchodě, je tam klubovna, jezdíte na vyjížďky, prodávejte koně, hledejte vejce atd..

To není fér- ZaBANovaný účet!

28. srpna 2012 v 13:01 | KonvalinkaB |  Howrse
To není fér! Dnes sem se chtěla přihlásit na účet ale mám na něm BAN! Já nikdy žádný jiný účet neměla, není to vůbec fér! Já howrse miluju, mám tam úžasné koně! Tak proč zrovna já?! Já jsem nic neudělala, já chci na svůj účet, já to bez něj nevydržím!

Svatba Avril Lavigne!

27. srpna 2012 v 20:21 | KonvalinkaB
Ano, taky se to ke mě doneslo! Avril Lavigne se bude vdávat! A s kým že to? Je to člen kapely Nickelback, který se jmenuje Chud Krueger. S Avril se seznámil v únoru, když pracovali na novém albumu Avril. Její album bude prá oblíbené a velmi zábavné. Že by měla Avril i dítě? Na to musíme počkat. Datum svatby se ke mě nedoneslo, ale brzy to budeme vědět!

Hodně štěstí do života, Avril!

Týdnovka- Jdeme dál..

27. srpna 2012 v 15:08 | KonvalinkaB

Jdeme dál..

Na toto téma jsem vymyslela příběh, který mě napadnul hned když sem uviděla náev. Není to přesně Jdeme dál ale spíše život jde dál. Snad se vám bude líbit, není to uplně příběh, jen malé prohlášení.

Byl podzim, přesněji 23.října. Mrznuli jsme venku, před hrobem rodiny Greyfelovích, ačkoliv jsme měli kabáty a čekali. Čekali jsme, a čekali jsme dlouho, ale pak se to stalo: ,, Sešli jsme se tu dnes aby jsme uctili památku Steawna Greylefela který zemřel s těžkou rakovinou plic." Takhle to šlo několik minut dál. Vítr si hrál s našimi vlasy a se slzami některých z nás. Při oblíbené hudbě mého dědečka se rozbrečeli všichni, včetně mě. Obřad skončil a najednou pán řekl: " Život, a naše cesta jde dál, i se vzpomínkami na naše blízké.."

To je konec takového malého úseku, nic víc sem nechtěla psát, protože musím jít. Ahoj

Prázdniny roku 2012

26. srpna 2012 v 19:55 | KonvalinkaB

Prázdniny roku 2012

Tyto letní prázdniny byli nejkrásnější! Ačkoliv s rodiči jsem na žádnou dovolenou nejela, užila jsem si to skvěle. Jela jsem totiž na tábor snů- ke koním! Byl to skvělý tábor, až na jednu holku.
Na táboře jsme byli 2 (až překvapivě vysoké číslo :D). Já- jako jezdecký začátečník a jedna holka, Johana- jako jezdec pokročilí, a samozřejmě naše vedoucí. Na jízdárně jsem jezdila moc hodnou kobylku, jménem Sarrah. Bohužel, měla hříbě a tak byla při jízdě strašně uřvaná, ale jinak to byla moc hodná kobyla. Bylo jí asi 11 let, a byla tmavě hnědá. Seznámila jsem se tam s různými koňmi, ale nejvíc miluju Pratera (Prátra) na kterém jsem jezdila na vyjížďky, a to byli nejkrásnější vyjížďky, hlavně bylo opradu zajímavé když jsme museli přeskočít spadlý strom (zajímavé na tom bylo že to bylo v klusu a že jsem se skoro neudržela). Nejhorší na té vyjížďce byl strmý kopec, který jsme sjížděli. Prater je 22 letý valach, který je šampion ČR-vyhrál hodně závodů v parkuru, a proto byl jeho skok úžasný. V barvě je tmavý hnědák, na některých místech vraník. Chvilku stojím u jeho boxu a on do mě začne šťouchat hlavou, jednou mě takhle vyválel v seně které bylo před jeho boxem. Spali jsme v baru hřebčína kde byli 2 postele tak jsem se s Johanou střídala, jednou zem, jednou postel. Výhoda večera byla že jsme se s Barčou (vedoucí) koukali na přátelé. Jednou jsme spali u ní doma protože šla na rande (teda, řekla nám že jde za kamarádem, ale ty náznaky..). Bohužel Johana si o sobě myslí že je nej.. Dělala ze sebe hlavní hvězdu uplě všude, hlavně když mě mohla nějak napomenout, ano, jsem ráda když mě někdo upozorní že dělám něco špatně, ale neusí to pak rozebírat hodinu! To by se vám asi taky nelíbilo ne? Praterovi jsem se hned svěřila, že ze mě dělá blbce, a on na to jen šťouch, šťouch.. Ale byli to super prázdniny, koně si nenechám skazit nějakým nafoukancem co si o sobě myslí že je ne, hlavní popstar..

Takže hodnocení prázdnin vyšlo na 1, což je moc fajn.

Puberta-už je to tady

26. srpna 2012 v 19:32 | KonvalinkaB |  Deníček
Ach, už je to tu. Pomalu se šourám do puberty. Dřív sem si říkala: Bože, ty puberťci... Jenže za chvilku si tohle o mě budou říkat jiní! Je to hrůza, ale vlastně není to tak špatný. Vlastně, to není vůbec špatný. Dříve jsem si pořád říkala že ta hudba, to je taková blbost, ale teď nemůžu být v obchodě aby jsem si nezpívala neo netancovala, i když je to hodně praštěný takhle před lidma. Nevím, nevím co bych ke své pubertě řekla. Škoda že jsem toho prožila ve svém "malém" věku tak málo. Ta puberta.. Už to není co to bývalo, ještě nedávno jsem si pořád hrála, kupovala jsem si koníčky ale prostě teď už to nejde. Ten život utíká tak rychle.. Za pár měsíců oslavím 11. narozenin, a to už budu v pubertě "plavat" a nebo spíš se doslova "potápět". Život je moc zrádnej, každý den si užívejte co nejvíce, protože to utíká mnohem rychleji než se zdá..

Jak navýšit rezervu do mého účtu?

26. srpna 2012 v 13:24 | KonvalinkaB |  Howrse

Jak navýšit vaší rezervu equus?

Je několik zbůsobů, jak na to. Začneme s tím kam můžou všichni, až po nejvyspělejší způsoby.
Výdělky od koní

a) Pokud mají vaši koně plutův pergamen, nechávejte je zestárnout, oni vám vydělají equus, pokud ho nemají, za trus taky pár těch equus je.
b) Za soutěže můžete získat hodně equus, přihlašujte své koně jak do soutěží tak i do lekcí, lekcemi získáte hodně equus, ale váš kůň musí být zaregistrován v dobrém Jc.
c) Pokud nejsou vaši hřebci šampioni na grand prix (nad 900 dovedností) tak je nekastrujte. Za připouštění můžete vydělat equus, ale nenabízejte ho moc drahé, jinak vám ho nikdo nepřijme.
d) Pogratulujte Topazovi! Za gratulaci pro koně Topaze můžete získat 50 equus nebo 1 diamant. Každý den můžete pogratulovat pouze jednomu!
e) Prodejte vaše koně, pokud dáte koně do aukcí, dejte ho za nejnižší cenu, kterou za něj chcete, ale vydraží se až za 3 dny. V přímých prodejích dejte koně za co nejvíc, ale zase aby se koupil, pokud chcete, zaškrtněte políčko smlouvat o ceně, takto vám hráči můžou přes SZ nabídnout cenu, za kterou ho koupí.
Ostatní výdělky
a) Pohlaďte koně v útulku, můžete vyhrát pár equus!
b) Rezervu můžete navýšit když použijete pasy nebo diamanty.
c) Pokud je právě doba hlasování v kreativním prostoru, hlasujte také, za každý hlas se vám přičte několik equus!
d) Prodejte předměty do obchodu!

Jak navýšit rezervu passů?

a) Passy můžete získat za prodej koní.
b) Passy si můžete koupit za na profil-moje passy!
c) Pokud máte 50 dní, můžete koupit 1 pass za 20% své rezervy. Pak už to jde po 30 dnech.

Nové BS kódy!

26. srpna 2012 v 12:31 | KonvalinkaB
Ahoj, tady jsou nové BellaSara kódy které jdou akvitivovat vícekrát! Užijte si nové koně, vaše KonvalinkaB

Clio-447sjctr39
Gaia-F7TMLSKKHC
Epona-6d2tch4gkp
Jupiter-94p2mhw6kg
Aurora-nmckqstkg5
Omlouvám se ale To je vše. Dlší kódy dostanete brzy, snad si krásné koně užijete, myslím že hodně oceníte Auroru, která je pegas, takže má jinou stáj, stáj pro pegase, která se vám určitě bude zamlouvat.

25.díl- Na oslavě

26. srpna 2012 v 10:15 | KonvalinkaB |  Winx příběhy

Na oslavě

Ahoj tati! pozdravila Musa když přijela domů. Ahoj, Muso! řekl její otec. Jsi tu nějak brzy, nemyslíš? zeptal se. Já vím, chtěla jsem ti pomoct s přípravou. řekla Musa a pokračovala: Tohle je Tune tati, Tune tohle je můj táta. Moc mě těší. řekl Musin otec. Muso, běž si vybalit, ať tu tažku nemusíš držet v ruce. řekl Musin otec. Musa vyšla schody s Tune a otevřela dveře které nebyly zrovna nejhezčí. Hodila tažku do kouta a lehla si unaveně na zem. Tohle nedělají správné dámy! řekla Tune vychovatelsky. Musa na to nereagovala. Muso! křikl její otec. Musa sešla schody a šla za tátou: Ano tati? Teď sem se kouknul do kalendáře, ta oslava je dnes, za 2 hodiny! řekl táta ustaraně. Neboj, tati, to stihneme, sice nevím jak je to možné, ale zvládneme to. Máš na oslavu nakoupeno? Ano, mám Muso. řekl její otec. Tak já jdu vařit, ty zatím přichystej stůl! řekla Musa. Musa vyšla ven na zahradu, a protáhla se. Na zahradě bylo spoustu stolů a židlí. Hej, Icy podívej se dolů! řekla Stromy. Trix se vznášely nad zahradou kde byla Musa. Ale, ale, ale, kohopak tu to máme? řekla Icy. To je ta Winx! řekla Darcy. Já ti nevím, jestli na ní máme zaútočit, co když je tam ta s tím Benixem? řekla Stormy. Já to prohlédnu! řekla Darcy. Darcy Musu prohlédla a řekla: Tahle má jen Charmix! Najednou Trix uslyšeli nějakého člověka který bouchl dveřmi. Pozor, někdo jde! řekla Stormy. Heleme se, to je její táta! řekla Icy a pokračovala: Co kdyby jsme mu něco provedli? Jo, to by bylo super! řekla Darcy. Já taky souhlasím! řekla Stormy. Musa odcházela do domu. To byla skvělá příležitost pro Trix. Sletěly dolů a stejně jako když napadli Laylu, udělala se strašná tma. Co? nechápal Musin táta. Trix se začaly zlovětně smát, najednou se rozsvítilo a Musin otec je uviděl. Tornádo! řekla Stormy. Musin otec se Stormyným kouzlem svázal a objevily se kolem něj 2 tornáda. Muso! Muso! křičel Musin táta. Musa vyběhla ven a řekla: Tati! Kouzelné Winx! Charmix! Musa se přeměnila a řekla: Hudba Melodie! Musin táta byl osvobozený z řetězů. Tak lehký to nebude, Muso! řekla Icy a pokračovala: Ledová spéra! To ne, tati! řekla Musa a kolem ní se objevilo modré světlo. Co, co se to děje? řekla Musa když se přeměnila do Benixu. Ale né, to né! řekly Trix a zmizely. Musa se změnila zpět do normální podoby. Tati, jsi v pořádku?! řekla Musa. Ano, je to v pohodě.. řekl Musin otec. Muso, ty jsi to dokázala! řekla obdivně Tune. Dokázala co? zeptala se Musa. Přeměnila si se do Benixu! vykřikla Tune. Opravdu? nechápala Musa. Ale to je supr!
O 4 hodiny později Musa a její otec jen uklízeli po oslavě. Byla to moc krásná oslava, tati! řekla Musa...


Přemluvili jste mě nebo Přepsali?

25. srpna 2012 v 11:23 | KonvalinkaB
Dobře, tak já blog rušit teda nebudu. Je to díky vám, a díky tomu že tento blog je tu už moc dlouho, mám tu hodně příspěvků, a vůbec, strašně mě to tady baví, i když návštěvnost je nulová, vím že sem někdo málokrát jde, a proto tu chci zůstat. Blog si ani předělávat nebudu, líbí se mi takový, jaký je. Moc děkuji že jste mě přemluvili, KonvalinkaB

Konec s blogem

24. srpna 2012 v 11:52 | KonvalinkaB
Ahoj- možná už naposled. Ano, nejspíše je to pravda. Už nevím o čem mám psát, blog mě už vůbec nebaví. Ale nechci s ním skončit, mám tu přes 300 článků, které nejspíše nejsou k zahození. Asi si udělám nový blog, který bude pouze o Winx a o koních. Nový blog si udělám, jelikož tento má každodenní návštěvnost 0. Ano, i sem budu chodit, ale tak nejspíš 3 články za týden maximálně, protože je tu uplná nuda. Nikdo mi sem nechodí, a už nevím o čem psát. Na ten blog skusím udělat také nějakou grafiku, sice to bude hrůza, ale to neřeště. Jinak všem děkuji za návštěvnost, hlasujte v anketě pod článkem, zda-li mám skonšit, nebo zůstat u blogaření na konvalinkab. Ahoj

Další Affs-Katka!

23. srpna 2012 v 19:47 | KonvalinkaB
Vítám novou Affs na svůj blog! Její pžezdívka je Katka a vlastní krásný blog o Monster High. Tady má blog:
Monsterklub.blog.cz
To už je naše dhuhá Affs, seznam Affs je:
Verča
Katka.
Tak si to užij, konvalinkab
(Pokud chceš být Affs vyplň formulář v rubrice Affs)

Moje úžasná Rozárka

23. srpna 2012 v 13:18 | KonvalinkaB
Dnes (23.8.2012) jsem nafotila 3 fotky, ale přidám sem jen jednu svého milovaného králíčka- Rozárky. Tady je něco o ní:
Jméno: Rozárka
Věk: V tento měsíc jí je 6 měsíců
Datum narození: 25. 3. 2012
Zbarvení: Holandské (Bílá nebo černá převahuje v srsti) což je přesně bílá, černá, rezavo-hnědá
Barva očí: Hnědo-černé
Měří na výšku: 13 cm
Měří na délku (když není roztáhnutá): 20 cm
Majitel: Já (konvalinkab, v realitě Bára)
Max. vyskočí na výšku: 60 cm
Max. skočí na délku: 50 cm

To byl její popis a teď tu je její fotka
Zobrazit obrázek v plné velikosti

O Layle/Aishe

23. srpna 2012 v 9:34 | KonvalinkaB |  Winx club
Aisha je Vílou vln: má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu (zvanou "Morphix"), která slouží k chytání nepřátel do pasti nebo, při jiných příležitostech, se z ní dají vyrábět různé užitečné věci. Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání (její chůze je vždy velmi elegantní).
aisha
Společenský a rodinný původ:
Aisha je princezna z planety Andros, je dcerou tamních vládců. Její planetu téměř zcela zničila voda, která obklopuje obydlené části země. Žijí tam mořské panny, magické strážkyně těchto vod a věrní spojenci Aishiných rodičů. Její rodina vede život vázaný velmi přísnými pravidly (například ji přinutili, aby si vzala chlapce, kterého vůbec neznala). Proto Aisha s rodiči často jedná vznětlivě a vzpurně. Rozumí sice tomu, co po ní rodiče vyžadují, ale nesouhlasí s tím, jak s ní jednají. Ale protože je velice citlivá, pořád si uvědomuje, že rodiče dělají vše pro její dobro, ačkoli tím někdy narušují její svobodu.
Zvláštní charakteristiky:
Aisha bláznivě miluje moře a všechny možné sporty: plave, tančí a věnuje se umělecké gymnastice. Ve všech sportovních disciplínách vyniká díky své eleganci a energii, kterou umí vyjádřit za všech okolností. Poté, co se stala vílou, dokázala výborně spojit svou tělesnou zdatnost s kouzelnictvím. V bitvě vyniká její fyzická odolnost a výbušná energie; svoji statečnost neustále dokazuje tím, že bojuje v první linii.
Chyby a slabiny:
Má neústupnou povahu a naštve se, kdykoli narazí na nespravedlnost, která si žádá potrestání. V tomto smyslu je idealistkou, zejména když se jedná o ochranu slabších. Jako princezna si je vědoma své role na planetě Andros, ale umí s tou odpovědností vycházet klidně a vyrovnaně. Umí si i dopřát odpočinek a klidné prázdniny, a to zejména, když je se svými přáteli.

AFFS-Verča

23. srpna 2012 v 9:31 | KonvalinkaB
AFFS-Verča
Verča která má tento blog:
Je zavítána do Affs tohoto blogu! Chceš být taky Affs s tímto blogem? Stáčí vyplnit tento formulář!

Chceš být Affs?

23. srpna 2012 v 9:30 | KonvalinkaB
Chceš být s tímto blogem Affs? Vyplň tento formulář a je to! Tady jsou pravidla tohoto blogu:
1. Na tento blog budeš chodit alespoň 3x do týdne
2. Nebudeš psát urážlivé komentáře
3. Alespoň 1x za týden napíšeš komentář

A tady je formulář:
1) Přezdívka
2) odkaz na tvůj blog
3) o čem je tvůj blog
4) proč chceš být Affs

Roxin životopis-schrnutí

22. srpna 2012 v 14:45 | KonvalinkaB |  Winx club

Roxy

Jméno-Roxy
Postavení- Princezna i normální občan (Její matka byla královna Zemských víl na ostravě Tir Nag Og nebo tak nějak)
Moc-Zvířata
Věk-19 let (když se seznámila s Winx, to bylo ve 4. sérii)
Datum narození: 9.června
Místo narození- Gardenia
Domov- Gardinia
Rodiče- Bývalá královna Morgana a otec Klaus
Znamení- Blíženci
Vílý jméno- Petys
Přítel- Andy (nejspíš)
Přátelé:Winx, Specialisté, pixies, zvířátka
Nepřítelé: Lovci víl, příšery, Lovci zvířat
Zvířata: Artu, a všechny zvířátka která najde na ulici
Pixies: Zatím nemá

Záliby: Hledaní nových zvířátek, vycházky s Artu
Barvy: růžová a zářivě zelená
Jídlo: Sladkůstky
zvířata: Všechny, hlavně psi
filmy: komedie
boty: tenisky
předmět: lektvary
kouzlo: Síla slova
Chvíle: Venčení Artu, mazlení se se zvířátky

NEJHORŠÍ
ZÁLIBY: Být bez zvířat
Barva: Červená
Jídlo: Ostré jídlo
Zvíře: Miluje všechny!
Filmy: Romantické
Boty: Žabky
Předmět: Obrana
Kouzla: Zvířecí štít
Chvíle: Bez zvířatPOK-4.díl- Nová kamarádka

22. srpna 2012 v 13:29 | KonvalinkaB

Nová kamarádka

Nováčkovi nastoupily do auta. Bello, kde jsi? zeptala se Vanessa. Pak se koukla pod sedačku, a konečně ji viděla. Pojď, Bello, jedeme k tetě! hlásila Vanessa. Vytáhla Bellu a dala si jí na klín. Dan (Vanessin otec) nastartoval auto a jelo se. Vanessa si Bellu celou dobu hladila, vlastně bylo to tak 5 minut, a Nováčkovi vystoupily z auta. Teta Zdena bydlí v bytovce, v prvním patře spolu se svím psem Herem. Tetě Zdeně je 31 let a má přítele Petra kterému je 41 let. Herovi je 9 let, je to plemeno čivava krátkosrstá, jeho barva je hnědá. Když je Vanessa u tety Zdeny, s Herem si vydrží hrát hodiny, ale také má Bellu, jejího králičího mazánka. Hero si s Bellou také rád hraje, je skoro stejný jako ona, ale také si nevydrží hrát věčně. Mani, proč máme sebou kufr? zeptala se Vanessa když vystoupila. Budeme u tety Zdeny spát, a zítra v 10:00 pojedeme domů, a naobědváme se v restauraci. řekla Vanessina matka. Opravdu? Super! jásala Vanessa. Vzala Bellu ze sedačky v autě a dala ji do klece kterou převáželi v kufru auta. Její otec vzal kufr s oblečením a její matka Lenka vzala igelitku s bonbonierou a její kabelku. Uneseš to Vando? zeptal se Dan (její otec) když slyšel jak u toho heká. Jo, jasně že jo! řekla Vanessa a pomalu šla ke vchodu do bytovky. Lenka zazvonila a z okna vykoukla teta Zdena. Ahoj, vás sem tu vůbec nečekala! řekla Zdena. Ahoj teto! My jsme přijeli na návštěvu! řekla Vanessa. Tak chvilku počkejte, hodím vám klíče! řekla teta Zdena a odešla. Za chvilku letěli na zem klíče. Vanessina mamka je vzala a odemknula vchod. Vanessko, namám to vzít? zeptala se Lenka (její mamka). Ne, to je dobrý, já to zvládnu! řekla Vanessa. Vanessin otec táhl nacpaný kufr po schodech. Vyškrábali se do prvního poschodí a zaklepali na dveře u tetiných dveří. Teta Zdena otevřela dveře a ven vylítl Hero. Začal skákat kolem Vanessy a pak běžel rychle zase do bytu a v tlamičce držel plyšovou hračku. Všichni se začali smát. Ahoj, Zdeno! řekla její sestra Lenka. Ahoj, Leni! pozdravila teta. Cože s sebou máte takový kufr? zeptala se Zdena. To si povíme až pak! řekl Dan zadýchaně. Tak pojďte dál! řekla Zdena a otevřela dveře dokořán. Dan postavil kufr do chodby a Vanessa Bellu dala do chodby. Ahoj, teto! pozdravila. Ahoj Vanessko! pozdravila teta Zdena. Vanessa vytáhla z klece Bellu, Hero si jí očuchal a hned si chtěl hrát. Vanessa s Bellou v náručí šla stejně jako všichni do obýváku. Teta měla obývák bez koberce, takže ji tam Vanessa mohla pustit. Hero si hned běžel s Bellou hrát. Skákali spolu a Bella si lehla na záda. Vanessa se začala smát. Hero ji celou olízal, a takhle si hráli. Vanessa najednou uslyšela nějaký smích co se táhl z venku. Hned šla k oknu které bylo otočenou na druhou stranu než ke vchodu a uviděla dětské hřiště a v něm 4 děti. Teto! Jak to je možný že je tady hřiště? Jak je možný že jsem ho nikdy neviděla? zeptala se udiveně Vanessa. Jo, to je nové hřiště které tady postavili před měsícem.. Jestli chceš tak si tam běž hrát, Vando, my si budeme povídat! řekla teta Zdena. Vanessa souhlasila a šla na hřiště. Až budeš muset jít domů, my na tebe křikneme, Vaness, ale buď jen na hřišti! řekl její otec. Bella skočila na pohovku a Hero ji následoval.Mezitím Vanessa sešla schody, a vyšla ze vchodu. Obešla bytovku a kolem ní se rozprostřelo krásné hřiště, plné houpaček, prolejzaček, pískoviště, skluzavka, kolotoč a všechny ty jiné věci. Kolotoč se netočil ale seděli na něm 4 holky. Ahoj, já jsem Vanessa! pozdravila Vanessa. Ahoj, já jsem Jana, tohle je Nelča, Zuzka a Míša! řekla černovlasá dívka. Proč si nehrajete? zeptala se Vanessa. Nevíme na co.. A vůbec, kde ty bydlíš? Nikdy jsem tě tady neviděla! řekla blonďatá dívka ve značkovém oblečení které říkají Nelča. Já... No... Já jsem tady na návštěvě u tety, ale za týden se sem budu stěhovat.. styděla se Vanessa. Opravdu? A kam se přestěhuješ? zeptala se hnědovlasá Míša. Ke konci Tredanic, tam jak je ta překrásná vila.. řekla Vanessa. Opravdu? Já v té vile bydlím! řekla hnědovlasá Zuzka. Opravdu? Tak to budeme bydlet blízko u sebe! řekla radostně Vanessa. Hej Vanesso, kolik ti je? zeptala se Míša. Mě je 10, v listopadu 11 a vám? Jana odpověděla za všechny: Mě bylo před měsícem 11, Zuzce je 10 v září má narozeniny, Míše je 11 za týden 12 a Nelče je 10 a v květnu jí bude 11. Tak to nemáme až tak rozdílné věkové kategorie, že jo? řekla Vanessa. A ty budeš chodit kam do školy? My všechny chodíme sem, do Tredanic. řekla Nela. Jo? Tam já taky budu chodit! řekla Vanessa. Jaké máte nejradši zvíře? Já miluju koně! řekla Vanessa a rozzářili se jí oči. Co? Koně? To jsou ty nejhorší zvířata na světě! řekla nafoukaně Nelča, a všechny holky se k ní přidali, teda skoro všechny- Zuzka koně měla taky ráda. Jak tohle můžeš říct! řekla Zuzka. Myslela jsem, že o tobě víme všechno Zuzko, ale jsi pěkná zrádkyně! řekla Jana. Co? To vy jste zrádkyně! řekla Zuzka a běžela za panelák. Všechny holky se jí začali smát a křičeli: Ubulínek ubulenej! Vanessa běžela rychle za ní. Zuzko, počkej! křičela. Zuzka si sedla do trávy a přestávala brečet. Nebreč, Zuzko. Já mám koně taky ráda.. řekla Vanessa. Opravdu? zeptala se Zuzka. Ano, já je miluji.. Sním o tom že na nich jednu budu jezdit.. A ty? Taky by jsi chtěla jezdit? řekla Vanessa a představila si krásného černého hřebce co cvála při západu slunce. Ano, teda.. Já už jezdím, sice jen 2 roky, ale jsou to krásné 2 roky... řekla Zuzka a představila si svou klisnu Mellisu. Opravdu? A kde jezdíš? zeptala se Vanessa. Tady v Tredanicích, je to od našeho domu na druhém konci Tredanic, jestli chceš, můžeme tam chodit spolu! nabídla Zuzka. Fakt? Ráda tam s tebou budu chodit, Zuzko! řekla Vanessa. Najednou se ozval hlas její mamky: Vanesso, pojď už! Tak já musím Zuzko, ahoj! řekla Vanessa. Ahoj, Vaness! řekla Zuzka a odcházela...

Ppokračování příště


Veselé narozeniny, Stello!

21. srpna 2012 v 15:03 | KonvalinkaB |  Winx club
Moc se Stello, omlouvám, že ti gratuluji o 3 dny déle..
Ale:
Všechno nejlepší, k narozeninám, Stello! Ať ti to s Brandonem vydrží a ať jste furt s Winx kamarádky! Ať si stále ta nejkrásnější víla v celé Magické dimenzy! Něco pěkného si kup! A tady máš ode mě dáreček:
foto upravil zdarma na www.pizap.com

24.díl- Pomoc pro Bloom

21. srpna 2012 v 14:33 | KonvalinkaB |  Winx příběhy

Pomoc pro Bloom

To vypadá jako jídelna! řekla Flora. Ano, jsme v jídelně! řekla Faragonda. Potřebuji okamžitě svou kouzelnou hůlku, počkejte tady Winx! řekla Faragonda a odešla. Za několik minut se znovu objevila i s magickou hůlkou. Je tu jedna výhoda! řekla Tecna a pokračovala: Ještě než Bloom odletěla, stihla jsem na ní připevnit čip z tohoto stroječku, takže on ji k nám dovede! Super, takže žádná práce! řekla Stella. Dobře, Floro, vyzmi si tuhle kouzelnou hůlku, a až budete u Bloom namiř tou hůlkou na ni a řekni: Globex enezerum! J...já? Nemůže to udělat Tecna, nebo třeba Layla? zeptala se Flora. Ne, Floro, mám svoje důvody. Layla, vidí přes zeď, a může ní procházet, Tecna vás povede... Ta proč zrovna ne ty? zeptala se Faragonda. A proč ne Stella? zeptala se Flora. Floro, budete to vy, a konec! řekla Faragonda. Dobře, tak já to zkusím. Tecno, zapni to! řekla Flora. Tecna to zapnula a na obrazovce se jí objevila krajina, a pak jeden oranžový křížek. Ten křížek jsme mi, a hledáme červenou tečku.. řekla Tecna. Tak jo, přeměníme se? zeptala se Layla. Jasně, Kouzelné Winx! řekla Stella. Charmix! řekli Winx po přeměně do Magix. Přeměnili se do Charmixu a vyrazily. Kiko zůstal s paní ředitelkou. Prosím, řekněte pixies ať se nebojí, že jsme hned tady! řekla Layla než odletěli. Kudy Tecno? zeptala se Flora. Támhle, někde v tom jezeře! řekla Tecna. V jezeře?! Ale to si namočím moje vlasy! zhrozila se Stella. Uděláme si vzduchovou bublinu! řekla Layla. Winx kolem sebe přetáhly rukou a objevila se jim bublina v které byly uzavřené. Tak a teď by měla být asi 10 metrů od nás, ne 5.. Kde je Tecno, kde je? panikařila Stella. Najednom kolem Stelly něco proplulo. Stella hned řekla: Sluneční záře! A hned uškvařila jednu pěknou rybičku. Jejky! všimla si Stella toho co udělala. Copak Winx, to jste si myslely že mě tato hračička zastaví? řekla Bloom a držela čip v ruce. Vedle ní stála Sissy. Floro, teď! řekla Layla. Flora zamířila na Bloom hůlkou a vykřikla: Globex enezerum! Bloom i Sissy spadli omráčené na zem. Flora si vzala Bloom k sobě do bubliny a Flora zase Sissy, i když byla opravdu proti. Když vyletěli z jezera, Bloom i Sissy se probrala. Co se stalo, holky? nechápala Bloom. Přeměnila si se do špatného Benixu, protože si byla otrávená jedem Medusy, ty i Sissy. Ředitelna kvůli tobě je v plamenech, ale jsem si jistá že už se to vyřešilo. řekla Stella klidně. Cože?! zjevila se Bloom. To nic, Bloom, ty za to nemůžeš! uklidňovala ji Layla. A teď hurá do Alfei! řekla Tecna. Kouzelná bublina jim praskla a Bloom a Sissy které tam jen tak seděli padaly na zem. Flora která si toho všimla rychle letěla pro Bloom která strašně křičela protože padala asi tam z 400 metrové výšky. Stella taky hned letěla za Sissy, a chytla ji. Flora se snažila Bloom chytit, ale nemohla ji dohonit. Ale ne! řekla Layla. Když Flora uviděla že Bloom je už skoro na zemi neuvěřitelnou rychlostí, řekla: Květinová postel! Najednou se začali pod Bloom střádat ty nejměkčí květinky které vůbec existují. Ale Bloom letěla pořád neuvěřitelnou rychlostí k zemi. Floro! křičela Bloom. Přírodní ochrana! řekla Flora a Bloom začala pomalu padat do měkkého. Bloom, jsi pořádku? řekla Sissy která se probrala. Jo, nic mi není, díky Floře. řekla Bloom. Ale Bloom, to by udělal přece každý! řekla Flora a zastyděla se. Na tak já se přeměním, abych mohla létat! řekla Bloom a pokračovala: Benix! Bohužel nepřeměnila se. Bloom, jsi moc vyčerpaná! řekla Tecna. Flora vzala Bloom do náruče (tak ják se nosí nevěsty) a vzlétla. Stella si vzala Sissy,, která nemohla létat do dlaně a letěla spolu s ostatními. Přiletěli do Alfee, a hned šli do společenské místnosti, Pixies tam na ně čekali celé vyděšené. Floro, co se stalo, kde jste byli takovou dobu? nechápala Brepta. Zachraňovali jsme Bloom, která byla otrávená jedem! To je strašně! vykřikla Fialka a letěla k Bloom. Ahoj, já jsem Sissy! pozdravila Sissy. Ahoj, já jsem Fialka, tohle je Digit, Brepta, Amora, Pískle a Tune jela s Musou k jejímu otci. řekla Fialka. Ahoj, já jsem Mellisa! pozdravila. Ahoj, já jsem Sissy, s kým si spřízněná, s Tecnou? Já s Bloom. zeptala se Sissy. Ne, já jsem s Laylou! řekla Mellisa. Najendou někdo zaklepal. Dále! řekla Tecna. Vstoupila paní ředitelka. Flora hned vstala a řekla: Tady máte tu hůlku! Faragonda si ji od Flory vzala a poděkovala, a pak řekla: Jak vidím tak jste všechno vyřešili.. řekla Faragonda. Bloom, někdo by vás chtěl vidět! Kiko vylezl z rohu za dveřmi a běžel za Bloom. Kiko! vykřikla radostně Bloom. Paní ředitelka mezitím odešla...