Leden 2013

Alergie

25. ledna 2013 v 13:41 | Toffee |  Deníček

Alergie

A od mého bývalého zarovnání jsem přešla zpět k tomu úvodnímu.. Ale tento článek rozhodně není o nějakých (s dovolením) přiblblých zarovnáních o které nikdo nestojí, a všem je šumák jaké jsou. Tohle je jeden zápisek z mého deníčku, který není až natolik zápiskem z deníčku. Varuji vás, pokud nemáte rádi dlouhé články, ať už jsou ode mě nebo od někoho jiného, nečtěte. Mě ani nesejde na tom kdo to čte, i když to vždy potěší..

Bleskovka č.1!

21. ledna 2013 v 16:26 | Toffee |  Soutěže
Ahoj! Mám tu pro vás 1. blogovou bleskovku! Tak odpovídejte, a vyhrajte! Platí pouze 2 výherci! Cenou pro oba je něco co si vybere z tohoto: diplom+layout, diplom+avatar, diplom+obrázek (upravovaný, v hezkém, může se použít jako upoutávka na blog apod.)

Takže tady je:
1) Ahoj
2) Jak se máš?
3) Co si myslíš o novém layoutu blogu?
4) Co mám dát na blog?
5) Líbí se ti má nová přezdívka?
6) Koukáš se na Winx?
7) Máš radši koaly nebo pandy?
8) Jaké máš nejradši balení Skittlesek?
9) Kdo je podle tebe nejlepší ze Simpsonů?
10) Chodíš často na můj blog?

Příběh s poníkem..-1.díl-Bez tebe?

20. ledna 2013 v 14:54 | Toffee

Bez tebe?

"Tasho? Mohla by jsi sem prosím tě přijít?" zavolala na mě moje máma z kuchyně. Přiběhla jsem ze svého pokoje. Právě jsem si prohlížela fotky mé milované Bonnie. "Co se děje mami?" zeptala jsem se svého jediného rodiče. Máma se na mě podívala pohledem který znamenal že se zase bude něco dít.
"Budeme se zase stěhovat, že jo?" zeptala jsem se své mámi. Od té doby, co se na nás táta vykašlal a odstěhoval se do jiné země, se máma, já i moje klisna Bonnie stěhujeme za máminou prací. Ale moje nejlepší kamarádka Bonnie to zvládá dobře. Je už zvyklá na přechody do jiných stájí. Za to já na žádné nové školy zvyklá nejsem. Bonnie, moje strakatá klisna je moje nejlepší kamarádka. Nemá cenu si hledat lidské přátelé, když se stále stěhujeme.
"No, zlato.. Vlastně ne. Právě mi volali z nejlepšího a nejznámějšího časopisu Famous Cour, prý mě chtějí jako fotografku na Cookovy ostrovy!" jásala máma. Já věděla že to pro ni moc znamená. Moje mamka je totiž fotografka, a její sen je fotit právě na Cookových ostrovech. Máma ale za chvilku přestala jásat a nasadila smutnou tvář. "Jenže, Tasho.." začínala, "Nebudeš moct jet se mnou... Ale určitě si prázdniny užiješ, dokonce i beze mě!" řekla mi máma.
"Cože?" zarazila jsem se. Nikdy se nestalo nic takového. Nikdy se nestalo že by moje máma jela fotit někam.. Někam beze mě.
"Ale.. Ale mami! Prázdniny bez tebe? To mě chceš šoupnout někam do hotelu s bazénem?" zeptala jsem se jí naštvaně.
"Ne, to rozhodně nechci. Taky vím že bez Bonnie by jsi tam nejela! Zlato prosím.. Lidé z časopisu říkali, že pokud se mnou budou spokojení, myslím s těmi fotkami, uzavřou se mnou smlouvu. Dají nám domeček u moře, už se nebudeme muset stěhovat do těch hlučných měst!" přemlouvala mě máma. "Zlato, jak by se ti líbilo, kdyby si jela s Bonnie na prázdniny na koňskou farmu?" zeptala se mě máma s nadějí v hlase.


Přezdívka

17. ledna 2013 v 19:38 | Toffee |  Ostatní
Ahoj! S novým rokem přichází také nová Coliffe! Ne, rozhodně to není novým účesem, či jinou povahou.. Je to dáno novou přezdívkou :). Jak jste si mohli všimnout, což asi těžko protože to čte jedna čtenářka, mám novou přezdívku- Toffee. Snad se vám líbí. Ale bohužel už jsem udělala layout ve kterém byla jména Coliffe, tkaže překopávám znovu. Je mi líto, zítra to asi nepůjde, protože mám keramiku, tak snad v sobotu. Ahoj, vaše Toffee (čti Tofí)

W-33.díl-Útok

16. ledna 2013 v 20:02 | Toffee |  Winx příběhy
Ahoj, je tu další díleček Winx clubu. V tomto díle se dostanou Winx a Specialisté do nebezpečí..
Více v článku!

W-32.díl-Benixová přeměna

12. ledna 2013 v 13:51 | Coliffe |  Winx příběhy

Alfea

A je tu další dílek Winx clubu, tentokrát pod názvem Benixová přeměna! V minulém díle byla Flořina (ne)pravdivá smrt. Více v článku, hezky se bavte!

Referát

11. ledna 2013 v 15:17 | Coliffe |  Deníček

Referát

Ahoj, už několikátou hodinu na počítačích vytváříme referát o zvířeti. Já jsem dělala 2 referáty, jeden o kapybaře a druhý o andaluském koni. Jenže když jsem dnes o přestávce dodělávala referát kapybary, deváťáci kteří mají dozor na počítačích u učitelského stolu se mi nabourali na počítač a skoro celý referát mi vymazali a napsali tam nějaké bláboly (v podobě sdvghanbaů). Naštvalo mě to docela hodně, protože jsem si opravovala jen pouhé několika násobné entery (kvůli tisku). Nevšimla jsem si toho, zavřela jsem to a dala jsem uložit. Nejdříve jsem nemohla nic dělat, ale šla jsem k mé kamarádce, takže jsem si toho nevšimla. Ještě k tomu psali někomu e-mail, protože jsem tam byla zrovna přihlášená. Ale nakonec jsem ten referát o hodině stihnula a dokonce vytisknula. Celý referát o kapybaře najdete zde:
https://novy.email.cz/web-office/jCAtTSxPXq1Hrfh337I68vELNG8IfUS3FobB_aVckGSTKWXDEsDv7k69kMdaSZxTV9Wo82M/Kapybara.docx

O andaluském koni jsem referát dodělala asi z 50%. Zapomněla jsem hlavně na zdroje obrázku hříběte..

Otázka:
Psali jste už někdy referát?

Výzva č. 1

8. ledna 2013 v 14:07 | Coliffe |  Výzvy

Výzva č. 1

Včera večer jsem vymýšlela jaký layout bych mohla udělat na blog. A při tom mě napadla jedna (ne)skvělá výzva. Myslím že jsem ji vymyslela já. Zdůrazňuji že myslím! Nevím jestli ji někdo už má, ale já jsem ji od nikoho neokopírovala. Takže, moje 1. výzva tady na blogu bude...... bude... to bude.... bude to... Dozvíte se po rozkliknutí!

W-31.díl-Smrt

5. ledna 2013 v 16:16 | Coliffe |  Winx příběhy
Ahoj! Jsem tu zpět s novým dílkem Winx. Tak se mějte, Coliffe

Můj nový blog

4. ledna 2013 v 20:08 | Coliffe |  Ostatní
Ahoj! Založila jsem si nový blog, a byla bych moc ráda kdyby jste se na něj podívali. Moje přezdívka je tam Becky. Právě dělám na layoutech.. Prosím podívejte se, ať má blog návštěvnost. Jmenuje se world-of-adventure.blog.cz..

Co si vzít s sebou na pustý ostrov

2. ledna 2013 v 16:43 | Coliffe |  Téma týdne
Já osobně bych si na pustý ostrov musela vzít mojí nejlepší kamarádku, a nebo mojí hodně velkou kamarádku. Bylo by super kdyby si ona vzala s sebou vodu na rok :D. Ale teď vážně. Svojí kamarádku bych si vzala proto, že bez ní nemůžu vydržet. Copak by to šlo, být bez ní navždycky? Vždyť ona je moje opora, a byly by jsme 2.. A rodinu do toho tahat vážně nechci, Protože by to tam bylo pro ně špatný.. Toto téma bych nejradši změnila na nejlepší kamarádka, místo tohoto názvu. Protože moje kamarádka je prostě nejlepší. Nevím jak by bylo vám bez kamarádky, ale mě teda děsně. Nemohla bych s ní mít žádný kontakt.. Moje kamarádka je na dobrodružství super, ale taky se hodně bojí že se stane nějaký problém, což je super, protože má alespoň mozek (návštěvníci blogu ví co myslím) a srdce, protože dokáže mít strach. Kámoška je prostě kámoška, a pustý ostrov je pro ni i pro mě jedno velké dobrodružství, do kterého chceme obě dvě. Já bych se pro svojí nejlepší kamarádku klidně obětovala, a myslím, že ona je tak bezvadná že by to taky udělala. Je to moc super človíček. A proto bych si ji vzala na pustý ostrov
Coliffe

Pro vlastně nemám TMW?

2. ledna 2013 v 13:50 | Coliffe |  Ostatní
Myslím že vás to ani nezajímá, vlastně tento článek nechci věnovat bezvadnému blogu jako je This-my-worl.. Chci ho věnovat všem kteří znají Lucííka a prosím, odpovězte v komentářích. Tento nápad navrhla Koff. Vše si můžete přečíst na this-my-worl.blog.cz, pokud si myslíte že je to jen upravené. Takže mám tu pro vás připravený nejeden obrázek. Pusťme se do toho!

Krásná, aneb tento blog

1. ledna 2013 v 12:11 | Coliffe |  Ostatní
Ahoj, od článku Koff jsem si opravdu vzala příklad. Na Krásná jsou opravdu jen nadávky, jen sem tam od slušných čtenářů něco hezkého. A také bych řekla že tento blog se podobá Krásné, sice je tu jen jedna taková, ale je to tu podobné. U skoro každého článku je nějaká nadávka od naší staré známe blogařky Lucky Love aneb Lucíík aneb LuCiKe, a Blanicka44 a Koff se zase mě zastávají. To je koloběh tohoto blogu. Tento blog prostě nemůže být normální. To je asi vše, tak hezký nový rok přeji všem (kromě jedné)