Únor 2013

Pozastavení!

22. února 2013 v 18:04 | Toffee
Jak jste si mohli všimnout, na blogu teď nejsem moc aktivní, ale také jste si mohli všimnout, že vaše blogy komentuji.

Pozastavuji blog na dobu neurčitou, blogování mě moc nebaví. Ale až budu mít náladu, napíšu pro vás další články, těšit se můžete na:
• Další příběhy (Winx club)
• Přespávačka
• Březnová grafika

Doufám, že všechny články stihnu. Pokud to bude fajn, přidám i fotky mého jorkšíra Cory, možná další fotky Rozárky, mého králíka. A pokud chcete mít menší předstih, na youtube, kde je moje jméno BeckyBlanche jsem přidala již jedno video Cory. Není to sice nejlépe vidět, ale snad poznáte, že se zbláznila :D.. Pokud se vám nechce hledat, klikněte tady.

Výzva č. 2 :)

13. února 2013 v 15:42 | Toffee |  Výzvy
Ahojky,
možná jste si už všimli že jsem s výzvou "layoutů" skončila, a proto jsem se rozhodla udělat novou výzvu, a zase s grafikou. Možná jsem to už někde viděla, nejsem si jistá,každopádně kdybych si vzpomněla napíšu. Takže:

•Každý měsíc přispěji svou grafikou
•Grafika musí obsahovat: layout, oddělovače do menu, oddělovače do článků, avatar +nějaký ten bonus jako překvapení (jako jsou komentáře, klikačky, texturky...)
•Grafika může mít lehké spoždění od 1. dne měsíce
•Grafika musí vždy padit s tématem layoutu
•Grafika může mít jakékoliv téma, nemusí mít pouze přírodu toho měsíce

A samozřejmě, až grafiku zveřejním, bude si jí moci vzít každý, ale nesmí jí upravovat a někam si napsat, že je grafika od Toffee/konvalinkab.blog.cz, ale pochybuji, že by si ji někdo vzal. Možná udělám ještě únorovou grafiku, ale silně pochybuji.

Zase něco ode mě

11. února 2013 v 13:36 | Toffee |  Deníček
A zase je tu něco o mém životě. Začneme třeba tím o blogovém životě. Jak psala Ifča, blbne jí blog, a mě teď také! Zobrazují se mi komentáře které byli zveřejněny 26. ledna, a články jsou také pouze za leden! Doufám že na tom blog už pracuje.
Také jsem se nepochluila s vysvědčením-jakovždy pouze jedničky, i moje kamarádka. No, a taky jsem zase nemocná, řeknu vám, už mě to nebaví!

Slátanina :D

6. února 2013 v 19:43 | Toffee |  Deníček
Ahoj, nechtělo se mi psát několik článků, tak vám to shrnu.

Zítra jsem zase doma, protože mám teplotu. Už mě to doma nebaví, (ne)chci do školy, chchi za kámoškou! A už se nám také pracuje na novém layoutu s pejsky, ale ještě vůbec nevím jak by to mělo vypadat, potřebuji inspiraci.. A také jsem teď vášnivec do domácího medu který dělala mamka, asi kvůli té "nemoci". A už se připravuje nová výzva. Možná ukončím tu layoutovou, protože mě co? Nebaví. Tak se mějte, ahoj

Otázka:
Baví vás být doma, když jste nemocní?

První kavalety

5. února 2013 v 17:16 | Toffee |  Deníček

Vím že píšu článek o koních trošku pozdě, jelikož chodím do jezdectví každý čtvrtek s vyjímkami, ale alespoň že píšu, ne? Je mi hodně líto že neuvidím svoje milované hříbě Atiku, ani druhého oblíbence Apolla, či Arniku.. Asi vám je nebudu všechny vyjmenovávat, i když je jich tam málo. Je mi líto že nemám z JK fotky, ale je to jen díky tomu že se mnou rodiče nejezdí, a ještě k tomu by to nebylo pořádně vidět. Ale díky tomu dostanete přílohu, fotečku Atiky a možná i Radslava.
Jako vždy jsme šli s osedlaným (a naužděným) Radslavem na jízdárnu, která je na půl krytá (jsou v ní díry). Erika (naše trenérka) slíbila holkám které jsou v JK už 1-2 roky že pojedou přes kavalety! Byla jsem docela smutná. Jenže jak jsem zjistila, klusala jsem v pracovním, ale to už dělám déle a potom jsem šla na kavalety, ale překvapilo mě že jsem nešla v kroku, ale v klusu! Ze začátku mi to moc nešlo, ale když jsem pochopila princip, bylo to jako jezdit na mráčku (pronesla to moje kamarádka Adéla)! Nejdříve jsem jí to nevěřila, ale ten pocit, jezdit na Radslavovi po kavaletách byl úžasný. O kavaletách jsem snila. A teď, už jak jsem slíbila, fotečky, a jelikož jste byli hodní, bude tam i Radslav.

Něco na mě leze

5. února 2013 v 15:56 | Toffee |  Deníček
Mám strašlivou rýmu, škrábe mě v krku.. To víte, chodit ven ve sněhu a v dešti se nevyplácí. Sice jsem zažila veselou příhodu, ale- i když.. Nevím, ale byla bych ráda kdyby jsem nemusela jít do školy. Sice jdeme zítra na bruslení ale to je jedno. Nebaví mě chrchlat a hrozné je když čteme! Řeknu vám-hrůza děs. A nevíte kdy jsem si nastavila layout Winter Horses (aktuální layout)? Abych udělala další. Už mám tak nějak plán, ale když jsem si plánovala layout WH tak měl být hnědý a tam hnědí koníci, a je z toho šedá a černí nebo bílý koníci. Dnes ještě snad stihnu napsat článek o mých prvních kavaletách, říkám snad protože se chci koukat na Přátelé (Friends). Tak ahoj,
vaše "nachcípaná" Toffee

Bradavice.eu

4. února 2013 v 17:24 | Toffee |  Ostatní
Možná to o mě ještě nevíte, ale jsem zamilovaná do Harryho Pottera, tím myslím knihu, a ne postavu. Už přes půl roku znám virtuální školu kouzel Bradavice.eu. Moc a moc ráda bych se tam zaregistrovala, jelikož přihlášky se podávají v únoru nebo v srpnu. V srpnu mi to uteklo, byla jsem docela naštvaná. Ale teď budou přihlášky od 16. února, tkaže si potřebuji vymyslet přezdívkua také životopis. Byla bych ráda kdyby mi s tím blogaři pomohli. Zde jsou jména na výběr.
Becky (Beky), Kate (Kejt), Tasha (Taša), Sarrah (Sára), Connie (Koný), Layla (Lajla), Stella (Stela) nebo Lily.

Prosím, pošlete mi do komentářů jméno z výše uvedených, které se vám nejvíce líbí. A po té vás prosím, hlasujte v anketě pro příjmení které se vám nejvíce líbí. Prosím, hlasujte pokud možno do 16. února 2013. Po té uvedu výherní jména a životopis. Bavte se!

Hra když je howrse v údržbě

4. února 2013 v 15:00 | Toffee |  Howrse
Ahoj, byla jsem na howrse a našla jsem super hru, je to hra kterou naleznete když je howrse v údržbě!
http://www.howrse.cz/maintenance

Je to super, můj rekord byl 70m, a v druhé hře 22 908 bodů. Super co?

A kolik jste měli bodů vy?

Veselá příhoda

4. února 2013 v 14:17 | Toffee |  Deníček
Tento týden bych vás tak trošku chtěla ponořit do mého života. Budu totiž moc ráda až o mě budete vědět trošku více a potom kritizovali. Ale vlastně, tato veselá příhoda není o mě, ale o mém kamarádovi, kterého jsem kdysi měla ráda. Doufám že se vám bude líbit :)

Oblíbené blogy

3. února 2013 v 18:02 | Toffee |  Ostatní
Ahoj, je to možná tím že mě Koff inspirovala, nebo že již znám spoustu dalších blogů, no, rozhodla jsem se zase po dlouhééé době udělat oblíbené blogy. Rozhodla jsem se že je sem budu dávat každé 2 měsíce. Bude to v pořadí, tak, jak je mám ráda. Takže, zde jsou:
1. Hanka-Flora: svet-winxawitch.blog.cz
Hanka-Flora to u mě vyhrála. Chvíli jsem se rozhodovala mezi Ifčou ale nakonec jsem první místo udělila Hance-Floře, jelikož její blog znám dlouho a mám ho velice ráda.
2. Ifča: booyaka.blog.cz
Dlouho jsem se rozhodovala zda-li Ifču či Hanku-Floru. Ifča zkončila druhá, a to z důvodu že the sims nemám a neznám jí tak dlouho. Jinak se mi moc a moc líbí její obrázky, také komiksy a celkový styl psaní.
3. Koff: coffol.blog.cz
Koff je moje veliká kamarádka na howrse, ale i v realu. Její blog je moc hezký, ale mohl by být více dětský, přeci jenom, Koff je 10 let. Má opravdu zajímavé názory.
4. Blanicka44: blanicka44.blog.cz
Blanicka44 je moje nejlepší kamarádka. Bohužel se nedostala na vyžší úroveň než je 4. místo a to z důvodu že se blogu moc nevěnuje. Blog je na její věk dobrý, má opravdu hezké zápisky do "deníčku".
5. Připravuje se
Ano, páté místo se připravuje. Chceš tam být snad ty? Tak pro to něco dělej, a budeš mít takovou minireklamku na blog jako mají ostatní oblíbenci :)