Březen 2013

Lily Potter-1.díl

23. března 2013 v 17:24 | Toffee
Ahoj, 2 holky mezi holkami budu psát na svém novém blogu, sme budu psát pouze Lily Potter! Můj další blog je viz. poslední koemnt u předchozího článku :)

Dvě holky mezi holkami - 2.díl

8. března 2013 v 16:21 | Toffee |  Dvě holky mezi holkami
Ahojky! Mám tu pro vás další díl nového příběhu Dvě holky mezi holkami. Prosím ty, kterým se tento příběh líbí, a chtějí, aby pokračoval a budou to číst, okomentovali alespoň tento příběh. Připadám si hloupě když píšu příběhy, ale nikdo je nečte. A únorová grafika nebude, jelikož se mi zasekal PFS, takže se těšte až na dubnovou. Tak se bavte!
P.S. Příběh bude hlavně o Belle, Emily je jen její nejlepší kamarádka. Pokud dívky nebudou spolu, Emily tam nebude vůbec!

Dvě holky mezi holkami

"Jak dlouho si dělala ty pozvánky?" zeptala se užasle Emily a kroutila svou blonďatou hlavou nad Bellinými pozvánkami. Spolu s Bellou šly právě do školy. Byl čtvrtek, a to je nejvyšší čas pro pozvánky. Bella se tvářila zamyšleně a po chvilce odpověděla: "Asi hodinu.. Vždyť jich není moc, ne? Pár pozvánek sem, pár pozvánek tam? Kolik že jich vlastně je?" znovu začala počítat (když říkám znovu, počítala je už nejméně čtyřikrát), "No, tak další tři pozvánky. No a jedna je tu také pro tebe!" Bella podala Emily nejkrásněji vyhlížející obálku na které bylo třpitivými barvami na sklo napsáno Pro moji nejlepší kamarádku.

Emily si obálku chvíli prohlížela a poté ji opatrně odtrhla jednu krátkou stranu tak, aby neponičila růžový papír v ní. Emily se na ni znovu zamyšleně dívala a potom vydechla něco ve stylu, že je nádherná.
Když dívky dorazily do školy, Bella rozdala zbylé dvě a poslední pozvánky Stefi a Zoe, které byly sestrami. K obědu Bella dostala jablko a sendvič se sýrem, rajčaty, okurkou a salátem. Emily dostala topinky s máslem. "Hm, se máš.." postěžovala si Emily když uviděla Bellin sendvič.
"Klidně si ho vem, jestli chceš, ale jen půlku!" dodala rychle, když viděla jak se Emilyina ruka šmátrá po celém sendviči. Emily poděkovala, a rozdělila se s Bellou.
"Bello, pojď sem prosím tě!" volala na ni od pinknikového stolu nejblíže k hřišti pro fotbal Kat. Bella pokrčila rameny, odložila svůj sendvič a rychlími kroky se přidala ke Kat.
"Co by jsi chtěla k narozeninám?" zeptala se jí. Bella zrovna takovou pitomou otázku nečekala. Pro to ji snad nemusela volat, ne? Nakonec jen pokrčila rameny, a právě s tímto pohybem zazvonilo na hodinu Francouštiny. Emily na Francouštinu nechodila, šla místo toho na Ruštinu. Bella nemohla pochopit, jak jí to může bavit. Vždyť Ruština je táák nudnáá! To už by snad radši chodila na Dějiny. Chudák Em.. pomyslela si Bella když viděla svojí nejlepší kamarádku odcházet jinými hřišti na Ruštinu.
"Tak pojď, Bello!" volala na ni Sally. Bella opustila svoje myšlenky a rozběhla se za Sally která na ni čekala u umělých dveří do školy. Zrovna se Sally nechtěla jít Bella na Francouštinu. Vždyť přeci jenom je to tak daleko do třetího patra, a Sally je táák nudná. Jenže její tatínek byl nadřízený Bellina otce, a Bella by nechtěla, aby táta přišel o svojí oblíbenou práci, o lékaře v jedné z nejznámějších nemocnic. Právě kvůli tomuto zaměstnání musel jezdit denně 40 kilometrů a vracel se v šest hodin večer.
Hodina Francouštiny přinesla i novou známku do Belliny sbírky. Doufala, že máměě ta maličká troječka nebude vadit. Ale ta "troječka" vlastně nebyla ani tak troječka jako čtyřka. Teď se Bella mohla jen modlit, aby máma nezatrhla tu oslavu, nebo hůř, přespávačku její nejlepší kamarádky! Francouština byla poslední hodina ve čtvrtek. Bella se šla do šaten převléknout, ale spíše si vzala jenom tenisky a i s Emily která na ni čekala před školou vyšla domů. Bylo opravdu skvělé, že Emily bydlí pár metrů od ní.
"Pokud se za "pár" počítá těch 300 metrů!" poznamenala Emily při kamarádském rozhovoru. Obě kamarádky se rozesmály. Dívky si spolu opravdu dokonale rozumněly, proto byla škoda, že byly již u Bellina domu, a dívky se nemohly zrovna dnes navštívit. Emily měla jít se sestřenkou, která- mimochodem- přijela k Emily pouze na čtvrtek a pátek.

Pokračování příště!

PS: Nezapomeňte napsat coment!

Dvě holky mezi holkami - 1.díl

6. března 2013 v 19:50 | Toffee
Tento příběh je náhrada za Čarodějku z GrinHills. Bella s Emily plánují narozeninovou párty. Bella slaví jedenácté narozeniny, to aby dvě nejlepší kamarádky něco nevymysleli!

Už umím dělat v ZT2 vodopády! Nejso sice best, ale to nevadí. Dám sem nějaké fotky!

Dvě holky mezi holkami

Bella seděla na posteli a v ruce držela růžový sešit. Emily nahlížela přes okraje a dívala se, jak propiska jezdí po bílém papíře sešitu.
"A co dál?" zeptala se Bella když přestala psát. "Myslíš, že by jsme si mohli s holkama něco ukuchtit, a potom jít na koupaliště, nebo až po koupání? Vůbec nevím, jak mám ten program rozvhrnout, aby se to každé z nich líbilo. Co myslíš, Em?"
V sešitě měla čitelně napsáno zatím pár vět, ze kterých bylo jasné, že oslava se bude konat v sobotu okolo desáté hodiny ranní. Bella i Emily již pozvánky na párty rozdaly čtyřem dívkám; Sally, Jenny a Kat.
Bella i Emily byli skoro odříznuté od ostatních holek; Obě byli ještě trošku poblázněné, stále ještě dělaly blbůstky, škádlily kluky v podobě štípanců a kopanců, ale ostatní dívky už se líčily, laškovaly s kluky, nesnesly žádnou špínu ani dotknutí širších kluků. Takové dívky z 5.A opravdu byly. Proto pro ně bylo opravdu těžké vymyslet program tak, aby se bavily všechny.
"Řekla bych, že až holky přijdou, mohly by dát dárky do vstupní síně," rozhodovala Emily, "Potom by jsme si ukuchtily.." nevěděla co říct, "Pizzu!" vykřikla najednou, "Samozřejmě by jsme před tím připravily těsto. Potom by jsme udělaly.. Srandovní módní přehlídku!" vyhrkla ze sebe Emily, Belle se ten nápad tak líbit, že to naškrábala do sešitku který byl rozpoznatelný od ostatních sešitů ve skříňce Belly jedině tak, že nahoře v tabulce pro podepsání byly pouze písmena DBNTaEVS, což znamenalo Deník Belly Nathaly Taylorové a Emily Viktorie Smithové. Tuto šifru nemohl nikdo nikdy rozluštit, proto byl tak tajuplný.
"A potom by jsme šly na koupaliště. No a ehm.. Nerozmyslela sis to ještě s tím přespáním?" zeptala se najednou Emily. Bella totiž Emily slíbila, že v den oslavy u ní může přespat.
"Samozřejmě že ne!" mrkla na ni Bella, "A potom by jsme se pustily do dortu a já bych rozbalila dárky! To nejlepší nakonec!"
"Super nápad!" souhlasila Emily. Najednou se rozhučel mobil. Emily ho popadla a zvedla ho z postele. Vztala z šedého huňatého koberečku před postelí Belly a odešla na chodbu. Po chvilce přišla zpět do pokoje, a oznámila Belle, že mají za chvilku večeři. Dívky při svém plánování úplně zapomněly na čas, a tak Bella dopsala pár posledních slov na již popsané stránky sešitu a šla se rozloučit dolů s Emily, která se loučila s Bellinou mámou a sestrou. "Tak ahoj, Bello!" zamávala ji ještě napozdrav, než se za ní dveře zabouchly.

Zoo tycoon 2: Obrázek

4. března 2013 v 17:41 | Toffee |  Fotím
Ahojky, tak jsem zpět! Abych řekla pravdu, na blozích vás jsem moc aktivní nebyla.. Ale připravila jsem si pro vás nový příběh, Čarodějka z GrinHills. Brzy ho přidám na blog. Na EB jsem v Mrzimoru, což mě docela štve. Chodím na 4 hodiny, živly, tvorové, létání a draci.
Připravila jsem pro vás fotku, a nenapadlo mě nic jiného, něž ji dát do Fotím.
Nevím, jestli hru hrajete, ale ten tlustý hnědo-bílý plot znamená, že je to konec Zoo. Tak co tam dělají ti návštěvníci? Když jsem si je rozklikla, stáli řadu na stánek s pitnou vodou a hotdogy! V pozadí můžete spatřit lemury a slona. Fotka je z mé staré Zoo (bylo mi asi 6 let, takže jsem moc neuměla číst), kterou jsem ukazovala kamarádce.
Možná na můj účet na youtube (BeckyBlanche) přidám Gameplay ze Zoo tycoon 2. Těšit se také můžete v youtube na Coru, možná Rozárku, a nějaké ty Gameplaye, a brzy to dám vše na blog.

P.S. Stále chci nové díly Zoo tycoon!

Tak u dalšího článku!
Vaše,
Toffee, pokud budete chtít tak Tofiffe, tak mi říkají na EB (tam jsme jako Becky Toffeeová).